Data publikacji: 30 stycznia 2024

Zapraszamy na badania w Białą Sobotę. Cel? Diagnostyka onkologiczna

UWAGA! Zostały już tylko wolne miejsca do torakochirurga!

3 lutego 2024 r., z okazji Międzynarodowego Dnia Walki z Rakiem, Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze organizuje Białą Sobotę, czyli możliwość darmowych konsultacji i badań.

Wizyty będą miały charakter konsultacyjny, a więc nie jest konieczne skierowanie.

W tym dniu, pomiędzy godz. 10.00 , a godz. 14.00 zarejestrowanych pacjentów będą konsultować oraz badać lekarze specjaliści pracujący w naszym szpitalu:

• onkolog – konsultacje
  • torakochirurg – konsultacje
  • onkolog i patomorfolog – ocena zmian skórnych,
  • otorynolaryngolog – badanie pod kątem nowotworów głowy i szyi (jama ustna, gardło, szyja, krtań)
  • ginekolog – badanie ginekologiczne z USG i pobraniem cytologii.

Jak się zarejestrować?

Ważne! Pacjenci będą rejestrowani na wyznaczone godziny. Aby zarejestrować się do któregoś ze specjalistów prosimy o kontakt pod numerem:

Tel. 68 32 96 606 od środy 31 stycznia do piątku 2 lutego br. w godz. 9.00-14.00.

Z uwagi na ograniczony czas, jednego pacjenta można zarejestrować do jednego specjalisty.

Gdzie będą przyjmować lekarze?

Zespół poradni onkologicznych – budynek L przy ul. Podgórnej

• onkolog,
  • torakochirurg,
  • onkolog i patomorfolog – ocena zmian skórnych,