Data publikacji: 8 grudnia 2022

O nas – Tekst łatwy do czytania (ETR)

INFORMACJA O SZPITALU UNIWERSYTECKIM W ZIELONEJ GÓRZE IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W JĘZYKU ŁATWYM DO CZYTANIA – ETR (EASY TO READ)

Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze znajduje się przy ulicy Zyty 26.

Na zdjęciu widzisz budynek administracji A1, w którym pracują prezes Szpitala Uniwersyteckiego oraz urzędnicy.

Prezesem Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze jest dr Marek Działoszyński.

W pracy pomagają wiceprezes ds. finansowych, dyrektor ds. lecznictwa, lekarz naczelny, pielęgniarka naczelna oraz pracownicy działów.

Czym się zajmuje szpital?

Szpital Uniwersytecki zapewnia całodobową opiekę medyczną pacjentom z wykorzystaniem aktualnej wiedzy medycznej i posiadanych zasobów.

Kontakt z pracownikami szpitala

Zapraszamy Was do kontaktu z pracownikami szpitala od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-14.30.

Jeśli chcesz się z nami skontaktować telefonicznie, zadzwoń na numer 68 32 96 200.

Możesz też wysłać wiadomość na adres poczty elektronicznej: kancelaria@szpital.zgora.pl

Obsługa osób z niepełnosprawnością ruchową

Osoby z niepełnosprawnością ruchową przyjmowane w budynku przy ulicy Wazów 36, budynek A1 (dawny WOTUiW), w biurze Pełnomocnika do spraw Praw Pacjentów:

Magdalena Kotlarz

• pn. – pt. w godz. od 9.00 do 13.00
  • ul. Wazów 36, budynek A1 (dawny WOTUiW),
  • tel. 68 32 96 311;
  • e-mail: pacjent@szpital.zgora.pl

Budynek ten posiada windę dla osób z niepełnosprawnością ruchową.

Można skorzystać ze znajdującego się w bliskiej odległości parkingu publicznego przy ul. Wazów, gdzie znajdują się miejsca dla osób niepełnosprawnych.