Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze

Google Translator

Badania kliniczne

Szpital Uniwersytecki imienia Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze spółka z ograniczoną odpowiedzialnością  jest ośrodkiem wielospecjalistycznym, dzięki temu mamy możliwość realizacji badań klinicznych w wielu schorzeniach. Posiadamy znakomite zaplecze diagnostyczne, gwarantujące należyte bezpieczeństwo leczonych pacjentów.

Badania kliniczne stanowią naukowy obszar działalności Szpitala Uniwersyteckiego, w który zaangażowany jest doświadczony i doskonale przygotowany potencjał badawczy szpitala.


Zapraszamy do współpracy!

DANE KONTAKTOWE

Zainteresowanych prowadzeniem badań klinicznych w Szpitalu Uniwersyteckim imienia Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze spółka z ograniczoną odpowiedzialnością prosimy o kontakt z Działem Organizacji (ul. Stanisława Wyspiańskiego 11, 65-036 Zielona Góra, piętro III, pokój B 48)

E-mail: no@szpital.zgora.pl

Telefon: 68 3296 203 lub 68 3296 204

  • Zarządzenie nr 229/2018 Prezesa Zarządu z dnia 23 sierpnia 2018 r. w sprawie wprowadzenia „Procedury zawierania i wykonywania umów o przeprowadzenie badania klinicznego w Szpitalu Uniwersyteckim imienia Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze spółka z ograniczoną odpowiedzialnością”  – POBIERZ
  • Wniosek o wyrażenie zgody na rozpoczęcie negocjacji w sprawie przeprowadzenia badania klinicznego – podpiąć załącznikPOBIERZ