Data publikacji: 6 marca 2020

Wyremontowane pomieszczenia na oddziale onkologii

Kolejna inicjatywa Społecznego Ruchu ds. Zrównoważonego Rozwoju Oddziału Onkologicznego zwieńczona została wyremontowaniem pomieszczeń na Klinicznym Oddziale Onkologii. W jednym z nich będzie funkcjonował sekretariat medyczny.

W mnogości zadań administracyjnych oraz liczby generowanej dokumentacji medycznej dla każdego leczonego na oddziale pacjenta, miejsce to służyć będzie zarówno chorym, ich rodzinom, jak również personelowi oddziału. Zakupiono też i dokonano montażu 16 lamp sufitowych na korytarzu i w sekretariacie. Ponadto wymalowano pokój badań, w którym każdego dnia lekarze rozmawiają z pacjentami i przeprowadzają badania leczonych.

Darczyńcom Ruchu, panu Edwardowi Sobańskiemu – koordynatorowi Ruchu, pani Joannie Andrzejewskiej, panu Bartoszowi Sierżędze z firmy EcoPro oraz panu Pawłowi Niedźwiedzkiemu ze szpitala za zaangażowanie społeczne i wkład finansowy w modernizację Oddziału Onkologii serdecznie dziękujemy.