Data publikacji: 11 lipca 2019

Wesprzyj Centrum Zdrowia Matki i Dziecka. Trwa zbiórka pieniędzy

Od października 2018 r. trwa budowa Centrum Zdrowia Matki i Dziecka. W Zielonej Górze powstanie nowoczesny pediatryczny szpital kliniczny, w którym najmłodsi pacjenci otoczeni zostaną fachową opieką medyczną. Budowa Centrum ma się zakończyć wiosną 2021 r. Przewiduje się, że pierwsi pacjenci zostaną przyjęci pod koniec 2021 roku. Koszt inwestycji to 112 mln zł.

Budowa centrum finansowana jest głównie ze środków UE, a także budżetu województwa i dotacji państwa. Również organizacje i stowarzyszenia społeczne zbierają pieniądze na wyposażenie tej placówki. Pieniądze na rzecz Centrum można wpłacać na stronie Stowarzyszenia “Warto jest pomagać”. Do tej pory udało się zebrać ponad 60 tys. zł.

Centrum Zdrowia Matki i Dziecka, przy okazji organizacji różnych wydarzeń sportowych i akcji charytatywnych w Lubuskiem, wspierają także Centrum Metamorfoz i Everest Fitness i CrossFit 8K48.

Jeśli chcesz wpłacić pieniądze na zakup wyposażenia Centrum Zdrowia Matki i Dziecka wejdź na stronę stowarzyszenia „Warto jest pomagać”.

Więcej informacji na temat Centrum Zdrowia Matki i Dziecka znajdziesz TUTAJ