Data publikacji: 22 maja 2018

Uwaga! Ważne dla pacjentów ze skierowaniem na oddział.

W związku z uruchomieniem w dniu dzisiejszym tj. 22 maja 2018 r. nowej funkcjonalności systemu informatycznego na Izbach Przyjęć Szpitala, czas oczekiwania pacjentów na przyjęcie może się wydłużyć. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Równocześnie, aby maksymalnie skrócić czas obsługi, prosimy pacjentów i ich rodziny o wcześniejsze przygotowanie dokumentów potrzebnych do przyjęcia do szpitala, takich jak:

• dowód osobisty
  • skierowanie na oddział
  • w przypadku emerytów i rencistów – aktualna legitymacja emeryta lub rencisty

Przypominamy też, iż w przypadku gdy system eWUŚ nie potwierdzi prawa pacjenta do świadczeń (zapali się na czerwono), pacjent może przedstawić dokument, który te uprawnienia potwierdza lub wypełnić specjalne oświadczenie (druki będą dostępne na izbach przyjęć)