Data publikacji: 30 października 2020

Uwaga! Szukamy kadry do szpitala tymczasowego!

Fot. Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze

W związku z faktem, iż od grudnia br. w budynku Centrum Zdrowia Matki i Dziecka będzie funkcjonować szpital tymczasowy na 170 łóżek dla pacjentów z COVID-19, poszukujemy osób chętnych do pracy w naszym zespole.

Przede wszystkim bardzo chętnie zatrudnimy personel medyczny, a w szczególności: lekarzy każdej specjalności, pielęgniarki, ratowników medycznych, opiekunów medycznych, sanitariuszy-noszowych, a nawet techników. Będziemy również wdzięczni za zgłoszenie się osób, które chcę nas wspomóc w formie wolontariatu.

Osoby zainteresowane proszone są o składanie dokumentów:

• osobiście –  Szpital Uniwersytecki imienia Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Zyty 26 (budynek administracji – kancelaria – pokój 108 )
  • mailowo – np@szpital.zgora.pl

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 68 329 62 22.