Data publikacji: 6 marca 2020

Uwaga! Rozpoczynamy akcję „Foto-wcześniak dla rodzica”

Mamy świadomość, że w tych trudnych czasach, w szczególnie ciężkiej sytuacji są rodzice naszych wcześniaków… Nie widzą swojej maleńkiej pociechy, nie mogą przy niej czuwać, a przez to czują jeszcze większy niepokój, a nawet strach. Zapewniamy, że maluchy mają najlepszą pomoc z możliwych! Jednak aby choć trochę pomóc zaniepokojonym rodzicom, dziewczyny z naszego Klinicznego Oddziału Neonatologii  ruszają z akcją „Foto-wcześniak dla rodzica”.  O co w niej chodzi?

Co dwa dni na podany adres e-mail (kanałem kontaktowym może być także np. Messenger, WhatsApp itd.) nasz personel będzie przesyłał rodzicom aktualne zdjęcia maluszka oraz informację o jego stanie zdrowia i postępach z rozwoju. Dlatego rodziców naszych najmniejszych pacjentów prosimy o jak najszybsze przekazanie na oddziale, jaką drogą przesyłać te informacje.

Dodatkowo, aby wspomóc rodziców ustalono, iż:

• codziennie w godz. 11.00-14.00 pod numerem telefonu 68 329 64 25 personel neonatologii odpowie na pytania o stan zdrowia malucha (rodzice dzieci w stanie ciężkim, niestabilnym mogą dzwonić 24h)
  • w poniedziałki, środy i piątki w godz. 9.00-10.00  pod numerem tel. 68 329 64 29 będzie dyżurować doradczyni laktacyjna
  • codziennie w godz. 16.00-20.00 pod numerem tel. 609 589 539 do dyspozycji rodziców będzie psycholog Ewa Leszczyńska.