Data publikacji: 27 czerwca 2023

Szkolimy się dla osób z niepełnosprawnością

Personel szpitala został przeszkolony w zakresie dostępności lecznicy dla osób ze szczególnymi potrzebami. Kompleksowy cykl sześciu szkoleń został zrealizowany w ramach Projektu Dostępność Plus dla Zdrowia finansowanego z Funduszy Europejskich pn.: “Zapewnienie dostępu do wysokiej jakości usług zdrowotnych dla osób niepełnosprawnych w Szpitalu Uniwersyteckim im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze sp. z o.o.”

Personel szpitala został przeszkolony w poniższym zakresie:

• „Szkolenie kadry szpitala z zakresu wdrożenia, stosowania i utrzymania standardu dostępności Szpitala”
  • „Szkolenie z tworzenia dostępnych cyfrowo dokumentów„
  • „Szkolenie w zakresie komunikacji z osobami ze szczególnymi potrzebami”
  • „Szkolenie z zakresu Zapoznania kadry szpitala z zasadami savoir-vivre’u w stosunku do osób ze szczególnymi potrzebami”
  • „Szkolenie kadry zarządzającej dotyczące zatrudniania osób z niepełnosprawnościami jako pracowników lub współpracowników szpitala”
  • „Szkolenie kadry zarządzającej szpitala dotyczące procedur obsługi osób ze szczególnymi potrzebami”