Data publikacji: 2 kwietnia 2021

Przekazywanie paczek w czasie świąt

Dla pacjentów szpitala i ich rodzin to szczególnie ciężki okres. Tym bardziej, że nadal obowiązuje zakaz odwiedzania najbliższych. Jeśli jednak chcą Państwo przekazać im w tym okresie paczkę, w której znajdzie się choć namiastka domu i świątecznej atmosfery, podajemy kiedy i jak to zrobić:

• Szpital Tymczasowy – bez ograniczeń, paczkę należy przekazać na izbie przyjęć (wejście główne do szpitala)
  • Kliniczny Oddział Chorób Zakaźnych – bez ograniczeń, należy skorzystać z dzwonka przy głównych drzwiach i poczekać, aż zejdzie ktoś z personelu
  • Oddział covidowy w budynku U (dawna pulmonologia i torakochirurgia) – paczkę można przekazać za pośrednictwem dyżurnego żołnierza w sobotę, niedzielę i poniedziałek w godz. 8.00-15.00. Po świętach tylko w dni robocze w godzinach 11.00-13.00
  • Pozostałe oddziały – przekazanie paczki możliwe w godz. 11.00-12.00 oraz 15.00-16.00. Należy podejść pod drzwi oddziału, zadzwonić, a następnie przekazać paczkę personelowi medycznemu.

Uwaga! Na paczce powinna się znaleźć informacja, komu należy ją przekazać.