Data publikacji: 5 września 2023

Program Pilotażowy – Przecewnikowa Trombektomia Mechaniczna

Szpital Uniwersytecki im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze Sp. zo. o.  oraz Wielospecjalistyczny Szpital SPZOZ w Nowej Soli od dnia 1 września 2023 r. do końca roku udziela świadczeń w ramach programu pilotażowego w zakresie leczenia ostrej fazy udaru niedokrwiennego za pomocą przecewnikowej trombektomii mechanicznej naczyń domózgowych lub wewnątrzczaszkowych.

• Kliniczny Oddział Neurologii w Zielonej Górze pełni dyżur w dni nieparzyste od 08:00 do 08:00 dnia kolejnego, tel. 603-573-441
  • Dział Neurologiczny w Nowej Soli pełni dyżur w dni parzyste od 08:00 do 08:00 dnia kolejnego, tel. 516-150-257

Ważne:

Każdy pacjent, któremu ma być wykonane świadczenie musi posiadać ze sobą dokument: „Trombektomia Mechaniczna – Uniwersalny Protokół Postępowania”

Plik do pobrania >>>