Data publikacji: 6 października 2022

Kolejny sprzęt biurowy na onkologii

Z okazji przypadającego 4 października Światowego Dnia Onkologii w imieniu firmy EBF Development Sp. z o.o, zarządzanej przez Elżbietę i Leszka Jarząbków, koordynator Ruchu Edward Sobański przekazał na ręce kierownika Klinicznego Oddziału Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze, dr. n. med. Marka Szwieca, kolejny sprzęt ksero kompatybilny z przekazanymi wcześniej przez wymienioną firmę programami komputerowymi.

Uczestnicy Ruchu czynią starania, by na oddział onkologiczny trafiał jak najlepszy sprzęt. W związku z tym zapraszamy innych fundatorów do wsparcia oddziału o kolejny sprzęt. Wierzymy, że przekazany sprzęt dobrze będzie służył personelowi oddziału.

Bardzo dziękujemy firmie Elżbiety i Leszka Jarząbków za ponowne wsparcie naszego oddziału onkologicznego i za uczestnictwo w Ruchu.