Data publikacji: 9 grudnia 2019

Kolejne klimatyzatory na onkologii. Dziękujemy fundatorom!

Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Hurtownia Przemysłowa ADAM w Zielonej Górze, to kolejni Uczestnicy Ruchu, którzy ufundowali urządzenia klimatyzacyjne dla oddziału onkologii.

Na początku grudnia pracownicy firmy „Iglotechnik” zamontowali podarowane urządzenia z zachowaniem godności i pełnego zrozumienia dla chorych przebywających na Oddziale. Serdecznie dziękujemy naszym Uczestnikom Ruchu za zaangażowanie na rzecz rozwoju oddziału onkologicznego oraz bezinteresowną pomoc dla pacjentów.

Już we wrześniu dzięki pomocy ludzi dobrej woli udało się kupić i zamontować w pomieszczeniach oddziału 9 klimatyzatorów. Docelowo do naszego szpitala trafi 31 urządzeń. Pomoce przy zakupie klimatyzatorów były firmy: Biotley, Regionalne Towarzystwo Budownictwa Społecznego z Zielonej Góry, Agencja Reklamowa Novum z Gubina, Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego z Zielonej Góry, firma Adam z Zielonej Góry i Urząd Marszałkowski. Urządzenia zamontowała firma Iglotechnik z Zielonej Góry.