Data publikacji: 21 grudnia 2017

Już działa Poradnia Stopy Cukrzycowej

Uprzejmie informujemy, iż rozpoczęła już swoją działalność Poradnia Stopy Cukrzycowej zorganizowana przy  Poradni Diabetologicznej.
Poradnia została wyposażona w niezbędny sprzęt dzięki programowi Ministerstwa Zdrowia. Całkowity koszt wyniósł 83 037,90 zł, w tym 51 440,33 zł stanowiły środki z Ministerstwa Zdrowia, a 31 597,57 zł środki własne szpitala. Za pieniadze te kupiono wyposażenie medyczne i niemedyczne, w tym m.in. podologiczny fotel zabiegowy dla pacjenta, lampę zabiegową, komplet narzędzi i ultradźwiękową myjkę.
Skierowanie do poradni może wystawić każdy lekarz specjalista lub lekarz podstawowej opieki zdrowotnej, który podejrzewa lub rozpoznał u pacjenta zespół stopy cukrzycowej.

Poradnia działa w każdy poniedziałek w godzinach od 11.00 do 14.00 i mieści się w budynku U, wejście od ul. Podgórnej.

Telefon do rejestracji-  68 329 65 09

Uwaga! Ważne, aby lekarz wystawił skierowanie do poradni diabetologicznej.