Data publikacji: 27 września 2021

„I Lubuskie Dni Naczyniowe: Niedokrwienie mózgu – od prewencji do leczenia”

W dniach 1-2 października 2021 r. w Zielonej Górze odbędzie się konferencja naukowa pt.:„I Lubuskie Dni Naczyniowe: Niedokrwienie mózgu – od prewencji do leczenia”. Konferencja przeprowadzona będzie formie hybrydowej z transmisją online dla uczestników.

Program tegorocznej konferencji obejmuje zagadnienia związane z zapobieganiem i leczeniem niedokrwienia mózgu ze szczególnym uwzględnieniem chorób tętnic domózgowych.

Do wzięcia udziału w konferencji zapraszamy w imieniu prof. dr hab. n. med. Łukasza Dzieciuchowicza, kierownika katedry chirurgii i chorób naczyń Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz Kierownika Klinicznego Oddziału Chirurgii Naczyniowej naszego szpitala.

Dla pracowników naszego szpitala oraz pracowników UZ udział w konferencji jest bezpłatny!

Więcej szczegółów oraz formularz do rejestracji znajdą Państwo na stronie: https://lubuskiedninaczyniowe.pl/