Data publikacji: 23 stycznia 2023

Gramy z WOŚP! Zapraszamy dzieci na konsultacje…

29 stycznia 2023 r., z okazji finału WOŚP, Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze organizuje Białą Niedzielę, czyli możliwość darmowych konsultacji pediatrycznych. W tym dniu, przez kilka godzin, do dyspozycji rodziców i ich dzieci będą lekarze specjaliści pracujący lub współpracujący z naszym szpitalem. To druga z rzędu taka niedziela – poprzednia odbyła się w rok temu.

Wizyty będą miały charakter konsultacyjny, a więc nie jest konieczne skierowanie. Całą akcję organizujemy w poradniach, na parterze Centrum Zdrowia Matki i Dziecka.

Podczas Białej Niedzieli będzie prowadzona zbiórka do oficjalnej puszki WOŚP.

Jak się zarejestrować?

Ze względu na obecną sytuację epidemiczną, pacjenci będą rejestrowani na wyznaczone godziny.

Aby zarejestrować swoją pociechę do któregoś ze specjalistów prosimy rodziców o kontakt pod numerem tel.: 68 32 96 606 w dni robocze w godz. 8.00-14.00.

W godz. 10.00-12.00 dyżurować będą:

• Urolog dziecięcy – dr n. med. Andrzej Haliński
  • Konsultacje w zakresie neurochirurgii – lek. Natalia Retkowska-Tomaszewska
  • Pediatra  – lek. Kazimiera Kucharska- Barczyk
  • Onkolog i hematolog dziecięcy – dr hab. n. med. Ewa Gorczyńska

W godz. 12.00-14.00

• Gastroenterolog dziecięcy – prof. dr hab. Józef Ryżko
  • Chirurg dziecięcy – lek. Emil Korczak
  • Specjalista medycyny sportowej – lek. Robert Zapotoczny
  • Neonatolog  – lek. Monika Bider

Ważne! Z uwagi na ograniczony czas, jednego pacjenta można zarejestrować do jednego specjalisty.