Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze

Google Translator

Data publikacji: 17 marca 2018

Falubazowa wyprawka

Po raz kolejny Klub Żużlowy Falubaz będzie wspierał naszych małych pacjentów. Tym razem, wspólnie ze sklepem Tobi i firmą Johnson&Johnson – partnerami akcji, przygotował akcję pod nazwą Falubazowa Wyprawka! Akcja rozpocznie się 6 kwietnia br. Dlaczego akurat wtedy? Tego dnia na wyjeździe Falubaz Zielona Góra zmierzy się z Unią Tarnów. Wszystkie dzieci, które urodzą się wtedy w Szpitalu Uniwersyteckim w Zielonej Górze otrzymają prezent od drużyny i sponsorów.

Założenie akcji jest proste – wyprawkę otrzymają te maluchy, które będą miały szczęście i urodzą się w dniu meczu drużyny, bez różnicy czy odbędzie się on na W69, czy na wyjeździe. Takich meczów będzie co najmniej 14.

Akcja jest kolejną inicjatywą klubu skierowaną do najmłodszych kibiców. Zawodnicy chętnie odwiedzają dzieci w przedszkolach, szkołach, domach dziecka. Od kilku lat również 6 grudnia czyli w Mikołajki przychodzą z paczkami do naszych najmłodszych pacjentów przebywających na Oddziale Pediatrii oraz Chirurgii i Urologii Dziecięcej.  

Więcej na temat akcji można przeczytać TUTAJ.