Data publikacji: 5 czerwca 2024

Badanie echo serca płodu. Zapraszamy do CZMiD

Zachęcamy lekarzy ginekologów do kierowania swoich ciężarnych pacjentek na badanie echo serca płodu w naszym szpitalu. Badanie to jest wykonywane przez echokardiografistę, kardiologa dziecięcego Pawła Tracewskiego w Centrum Zdrowia Matki i Dziecka.

Badanie echo serca płodu w diagnostyce prenatalnej ma ogromną przydatność. Dzięki niemu możliwe jest wczesne wykrycie ewentualnych wad serca u płodu, co umożliwia podjęcie odpowiednich działań jeszcze przed narodzeniem dziecka.

Paweł Tracewski jest lekarzem o wysokich kwalifikacjach i bogatym doświadczeniu klinicznym. Posiada specjalizację z kardiologii dziecięcej, certyfikat Badania Serca Płodu Sekcji Echokardiografii i Kardiologii Prenatalnej Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego oraz Europejską Specjalizację z kardiologii dziecięcej przyznawaną przez towarzystwo AEPC. Warto podkreślić, że jest jednym z zaledwie pięciu lekarzy w Polsce posiadających tę prestiżową europejską specjalizację.

Dzięki współpracy położniczo-kardiologicznej z Pawłem Tracewskim, skorzystaniu z jego doświadczenia oraz użycia nowoczesnego sprzętu diagnostycznego szpitala, możemy zapewnić naszym pacjentkom kompleksową opiekę oraz najwyższy standard badań prenatalnych.

Zachęcamy Państwa do korzystania z możliwości kierowania pacjentek na badanie echo serca płodu do Centrum Zdrowia Matki i Dziecka w Zielonej Górze.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt.

Rejestracja pacjentek pod nr telefonu:

• 537 258 926