Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze

Google Translator

Ankieta ewaluacyjna do projektu

    Szanowni Państwo,
    Uprzejmie prosimy o wypełnienie ankiety ewaluacyjnej projektu Opieka onkologiczna bez granic – Współpraca instytucji, ekspertów i administracji / Onkologische Versorgung ohne Grenzen – Zusammenarbeit von Institutionen, Experten und Verwaltungen, którego Szpital Uniwersytecki im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze Sp. z o.o. jest partnerem. Poniższa ankieta jest w pełni anonimowa, a jej wyniki stanowią cenną informację zwrotną oraz pozwolą na poprawę podobnych przedsięwzięć w przyszłości.

    ANKIETA EWALUACYJNA

    1. Czy uważa Pan/Pani, że transgraniczny projekt Opieka onkologiczna bez granic – Współpraca instytucji, ekspertów i administracji ma pozytywny wpływ na opiekę onkologiczną w regionie?

    2. Czy uważa Pan/Pani, że udało się zminimalizować wzgl. wyrównać uwarunkowane położeniem przygranicznym strukturalne deficyty w leczeniu pacjentów nowotworowych poprzez ścisłą współpracę polskich i niemieckich lekarzy, instytucji i administracji?

    3. Czy uważa Pan/Pani, że wszystkie cele projektu „Opieka onkologiczna bez granic – Współpraca instytucji, ekspertów i administracji” zostały zrealizowane?

    4. W skali od 1 do 5, jak ocenia Pan/Pani powstałe w projekcie produkty (np. informatory onkologiczne dla pacjentów, transgraniczny system zarządzania jakością, raport z realizacji projektu dwujęzyczne strony internetowe itp.)?

    I. Czytelność i przejrzystość:

    II. Wyczerpująca ilość informacji:

    III. Jakość wykonania:

    5. Jak ocenia Pan/Pani funkcjonowanie grup ekspertów w poszczególnych jednostkach chorobowych (np. grupa dla raka płuca/piersi/prostaty)?

    6. Jak ocenia Pan/Pani wdrożony program wsparcia emocjonalnego i aktywizacji społecznej pacjentów onkologicznych (i ich rodzin)?

    7. Jak ogólnie ocenia Pan/Pani współpracę instytucji administracji, specjalistów i obywateli tj. wdrożenie transgranicznego monitoringu systemów opieki onkologicznej ?

    8. Czy uważa Pan/Pani, że wyliczenia wskaźników określających liczbowo jakość leczenia w regionie przygranicznym i dostarczających odpowiedzialnym instytucjom i administracji danych oraz propozycji ewentualnych usprawnień może pozytywnie wpłynąć na rozwój opieki onkologicznej w regionie w przyszłości?

    9. Czy ma Pan/Pani uwagi/sugestie dotyczące projektu, jeśli tak to jakie?

    10. W skali od 1 do 5, jak ocenia Pan/Pani opiekę onkologiczną w Województwie Lubuskim?

    11. Czy korzystał/a Pan/Pani lub osoba z Pana/Pani najbliższego otoczenia z usług opieki onkologicznej oferowanej w Województwie Lubuskim?

    12. Czy uważa Pan/Pani profilaktykę przeciwnowotworową za istotną w przeciwdziałaniu chorobom nowotworowym?

    13. Czy słyszał/a Pan/Pani o prowadzonych w Województwie Lubuskim programach profilaktyki?

    14. Jak ocenia Pan/Pani dostępność programów profilaktyki dla mieszkańców Województwa Lubuskiego np. kryteria kwalifikowalności?

    15. Czy uważa Pan/Pani, że ilość programów profilaktyki w województwie jest satysfakcjonująca?

    16. Czy korzystał Pan/Pani z badań w ramach któregoś z programów profilaktyki?