Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze

Google Translator

Data publikacji: 18 lutego 2021

1 proc. z PIT za 2020 r. Liczymy na Państwa wsparcie

Rozpoczął się kolejny okres rozliczeń podatkowych. Z roku na rok przekazujecie Państwo naszemu szpitalowi coraz więcej pieniędzy. Z rozliczenia podatku za 2019 r. dostaliśmy ponad 21 tys. zł. Również w tym roku liczymy na Państwa wsparcie.

W sprawie przekazania 1 proc. podatku kolejny rok z rzędu mamy podpisane porozumienie z Fundacją Razem Łatwiej. Dzięki temu pieniądze kierowane na tę Fundację trafią do nas. Wystarczy wypełniając PIT w polu wniosek o przekazanie 1 proc. podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego wpisać numer KRS 000458348 (numer fundacji Razem Łatwiej) oraz KONIECZNIE w informacjach uzupełniających wpisać: Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze. Tylko wtedy przekazane pieniądze trafią do naszego szpitala.

Istnieje też możliwość wsparcia powstającego Centrum Zdrowia Matki i Dziecka. W tym przypadku zachęcamy do przekazania 1 proc. podatku na fundację „Warto jest pomagać”. W polu wniosek o przekazanie 1 proc. podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego należy wpisać numer KRS 0000318521, a w informacjach uzupełniających wpisać: Centrum Zdrowia Matki i Dziecka.

Tutaj rozliczysz PIT-a online dla Szpitala Uniwersyteckiego >>

Tutaj rozliczysz PIT-a online dla Centrum Zdrowia Matki i Dziecka >>