Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze

Google Translator

Data publikacji: 8 sierpnia 2019

Magister farmacji do pracowni cytostatyków

Szpital Uniwersytecki im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko: młodszego asystenta/asystenta/starszego asystenta do Pracowni do przygotowania leków onkologicznych

wymagania związane ze stanowiskiem:

• wykształcenie wyższe farmaceutyczne
  • samodzielność i skuteczność w działaniu
  • dyspozycyjność, obowiązkowość
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie w pracę,
  • dokładność i odpowiedzialność

oferujemy:

• umowę o pracę oraz stabilność zatrudnienia
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • pracę w dynamicznym zespole, ciągle rozwijającym się, z możliwością podniesienia kwalifikacji
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • pracę w przyjaznym zespole, realny wpływ na funkcjonowanie Pracowni

wymagane dokumenty i oświadczenia:

1. życiorys i list motywacyjny,
  2. oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,
  3. kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie.

Miejsce składania dokumentów:

Szpital Uniwersytecki im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze Sp. z o.o. ul. Zyty 26 Dział Zarządzania Zasobami Ludzkimi, pokój 111 z dopiskiem: zatrudnienie w Pracowni do przygotowania leków onkologicznych tel. 68 329 62 73 (Kierownik Pracowni) lub 68 329 62 18 (Kierownik Działu Zarządzania Zasobami Ludzkimi)

e-mail: np@szpital.zgora.pl

Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni o terminie rozmowy kwalifikacyjnej. Oferty złożone przez kandydatów, które nie zostały zakwalifikowane do postępowania rekrutacyjnego, są niszczone po upływie 1 miesiąca po zakończeniu rekrutacji. Oferty te mogą zostać na wniosek adresata odesłane lub odebrane osobiście w pok. 111 (budynek administracji) przed upływem tego terminu.