Szpital Uniwersytecki imienia  Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
zatrudni na stanowisko Referenta do spraw dokumentacji medycznej
w Dziale Rejestru Chorób Nowotworowych
w niepełnym wymiarze tj. 0,500 etatu (1 osoba)

Wymagania związane ze stanowiskiem:
- wykształcenie średnie oraz co najmniej 1- rok pracy z dokumentacją medyczną lub wykształcenie wyższe.

Wymagania dodatkowe:
- umiejętność szybkiego uczenia się oraz gotowość do ciągłego szkolenia się w zakresie wykonywanej pracy,
- umiejętność organizacji pracy na zajmowanym stanowisku oraz pracy w zespole,
- umiejętność analitycznego myślenia,
- komunikatywność, rzetelność, skrupulatność,
- mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Wymagane dokumenty:

1. życiorys i list motywacyjny,
  2. oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,
  3. kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje.

Termin składania dokumentów: do dnia 29.01.2018r. do godz. 14:35

Miejsce składania dokumentów:  Szpital Uniwersytecki imienia Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ul. Zyty 26, Dział Zarządzania Zasobami Ludzkimi z dopiskiem: zatrudnienie w Dziale Rejestru Chorób Nowotworowych lub drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Za złożenie oferty w terminie uważa się datę wpływu oferty do Szpitala.

Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni o terminie  rozmowy kwalifikacyjnej. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (68) 3296594.

"„Redukować bariery - wspólnie wykorzystywać silne strony /
Barrieren reduzieren – gemeinsame Stärken nutzen”