Wojewódzki Szpital Kliniczny im. Karola Marcinkowskiego

w Zielonej Górze sp. z o.o.

zatrudni w ramach umowy zlecenia osobę pełniącą funkcję Przewodniczącego Zespołu Kontroli Zakażeń Zakładowych
i wykonywanie zadań zgodnie z Ustawą z dnia 05 grudnia 2008r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi.

wymagania związane ze stanowiskiem:

wykształcenie zgodne z zobowiązującymi przepisami

samodzielność i skuteczność w działaniu

umiejętność pracy w zespole

wymagane dokumenty i oświadczenia:

1. podanie o zawarcie umowy zlecenie

2. dokumenty potwierdzające posiadane wykształcenie i  kwalifikacje

Termin składania dokumentów:

do 30 kwietnia 2017r.

Miejsce składania dokumentów:

Wojewódzki Szpital Kliniczny im. Karola Marcinkowskiego

w Zielonej Górze sp. z o.o.

ul. Zyty 26

Dział Zarządzania Zasobami Ludzkimi, pokój 114

68 329 62 18 (Kierownik Działu Zarządzania Zasobami Ludzkimi)

Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni o terminie rozmowy kwalifikacyjnej. Oferty złożone przez kandydatów, które nie zostały zakwalifikowane do postępowania rekrutacyjnego, są niszczone po upływie 1 miesiąca po zakończeniu rekrutacji. Oferty te mogą zostać na wniosek adresata odesłane lub odebrane osobiście w pok. 114 (budynek administracji) przed upływem tego terminu.