Wojewódzki Szpital Kliniczny im. Karola Marcinkowskiego

zatrudni Specjalistę

do spraw  zamówień publicznych

w Dziale Zamówień Publicznych

Wymagania:  związane ze stanowiskiem:

1. wykształcenie wyższe mile widziane studnia podyplomowe z zakresu zamówień publicznych, oraz doświadczenie zawodowe w tym zakresie.

wymagania dodatkowe:

1. umiejętność szybkiego uczenia się oraz gotowość do szkolenia w zakresie wykonywanej pracy,

2. bardzo dobra znajomość obsługi komputera,

3. umiejętność organizacji pracy na zajmowanym stanowisku oraz pracy w zespole,

4. komunikatywność, rzetelność, skrupulatność.

wymagane dokumenty i oświadczenia:

1. życiorys i list motywacyjny,

2. oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,

3. kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie.

Termin składania dokumentów:

20.04.2017r.

Miejsce składania dokumentów:

Dział Zarządzania Zasobami Ludzkimi  tutejszego Szpitala lub drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  za złożenie oferty w terminie uważa się datę wpływu oferty do Szpitala

Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.
Oferty złożone przez kandydatów, które nie zostały zakwalifikowane do postępowania rekrutacyjnego, bądź nie zostały wskazane jako najlepsze z naboru, są  niszczone po upływie miesiąca po zakończeniu rekrutacji.
Oferty te mogą  zostać  na  wniosek adresata odesłane lub odebrane osobiście w pokoju 114 (budynek administracji) przed upływem tego terminu.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 68 3296219.