Wojewódzki Szpital Kliniczny im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Zyty 26, 65-046 Zielona Góra

ogłasza pisemny konkurs ofert na wynajem pomieszczeń z przeznaczeniem na prowadzenie działalności handlowo- usługowej  na okres 1 roku.

Budynek „Nowa Portiernia” - powierzchnia 69,70 m²

OFERTA POWINNA ZAWIERAĆ:

- proponowana cena za 1m²,

- proponowany rodzaj działalności oraz data rozpoczęcia działalności – sugerowany termin 01.09.2017 rok,

- poświadczony odpis wpisu do rejestru ewidencji działalności gospodarczej,

- poświadczony odpis zaświadczenia o nadaniu numeru NIP, REGON,

- zaakceptowany projekt umowy.

WARUNKU WYNAJMU:

- cena wywoławcza 18,20 zł/m² + obowiązujący % podatku VAT,

- media wg obowiązującego cennika tutejszego Szpitala,

Oferty należy składać do dnia 12.04.2017 roku do godziny 11:30 w Budynku Administracji – pokój 011.

Otwarcie ofert odbędzie się dnia 12.04.2017 roku o godzinie 12:00 w Budynku Administracji pokój 011.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Dziale Administracyjno-Gospodarczym Budynek Administracji pokój 011.

Osobą  uprawnioną do kontaktów jest Halina Miler – tel. 68 32 96 564, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wynajmujący zastrzega sobie możliwość unieważnienia konkursu ofert na każdym etapie bez podania przyczyny.

Załączniki:
Pobierz plik (umowa najmu projekt.doc)umowa najmu projekt.doc[ ]43 kB