Centrum Rejestracji i Informacji
(68) 32 96 200
sekretariat@szpital.zgora.pl
  

 

 

 

 

 

 

 

 

W związku z obecną sytuacją, wejście do budynków szpitala dla osób z zewnątrz (pacjentów, rodzin oraz interesantów), zostało ograniczone. Większość drzwi wejściowych została zamknięta, aby ograniczyć swobodny przepływ osób  nie będących pracownikami szpitala. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami.

Załączniki:
Pobierz plik (Zasady wejscia do szpitala.pdf)Zasady wejscia do szpitala.pdf[ ]234 kB
Czytaj więcej...

 W związku z komunikatem Narodowego Funduszu Zdrowia z dnia 10 lipca 2020 r. w sprawie „Porodów rodzinnych w czasie epidemii COVID-19” informujemy, iż decyzją Zarządu i Dyrekcji  szpitala od osoby towarzyszącej rodzącej nadal będzie wymagany negatywny wynik testu na koronawirusa (nie starszy, niż 5 dni).

Czytaj więcej...

Na 13 oddziałach Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze powstały miejsca izolacyjne, w których możliwe będzie specjalistyczne leczenie pacjentów z chorobami zakaźnymi, także tych z koronawirusem. Koszt przebudowy oddziałów wziął na siebie głównie Samorząd Województwa Lubuskiego, który przeznaczył na ten cel ok. 600 tys. zł. Dzięki temu poprawiamy bezpieczeństwo pacjentów i personelu.

Czytaj więcej...

Po kilkumiesięcznej przerwie od 1 lipca br. Kliniczny Oddział Położniczo-Ginekologiczny wznawia planowe przyjęcia pacjentek  ginekologicznych na zabiegi.

Pacjentki ze skierowaniem na oddział (lub z dolegliwościami) proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny celem ustalenia terminu konsultacji i kwalifikacji do przyjęcia na oddział.

Dzwonić należy od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-14.30 na numer tel.:  537 258 926 lub 533 322 316

 

W zaledwie nieco ponad pół roku powstała w naszym szpitalu Pracownia Hemodynamiki i Radiologii Zabiegowej, dzięki której możliwa będzie realizacja wysokospecjalistycznych świadczeń medycznych w zakresie kardiologii, chirurgii naczyniowej, neurochirurgii, położnictwa i ginekologii oraz neurologii. Koszt utworzenia pracowni to niemal 10 mln zł, z czego zakup aparatury pochłonął ponad 6 mln zł. Pracownia zacznie działać od 1 lipca 2020 r.

Czytaj więcej...