(68) 32 96 200
sekretariat@szpital.zgora.pl
  

 

 

 

 

 

 

 

 


1 czerwca, z okazji Dnia Dziecka do naszych małych i tych większych - ale jeszcze nie dorosłych - pacjentów, dotarły zabawki oraz nowe pluszaki. Akcję "Pluszak" przeprowadzili wolontariusze ze Stowarzyszenia Rafała Jaszczyńskiego z Zielonej Góry. Upominki trafiły do pacjentów Klinicznego Oddziału Pediatrii oraz Klinicznego Oddziału Chirurgii i Urologii Dziecięcej. Serdecznie dziękujemy w imieniu obdarowanych!

Już po raz ósmy, 4 czerwca br., z inicjatywy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego, na terenie  Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się Lubuski Piknik Zdrowia. Podobnie jak w latach poprzednich, swoje stoisko miał również nasz szpital. Darmowe badania cieszyły się niesłabnącym powodzeniem!

Czytaj więcej...

15 maja 2017 r. Prezes Zarządu Stanisław Łobacz podpisał w Ministerstwie Zdrowia umowę na realizację przez nasz Szpital projektu „Profilaktyka nowotworów głowy i szyi”.  Ze strony ministerstwa umowę podpisała Pani Agnieszka Kister, Dyrektor Departamentu Funduszy Europejskich i e-Zdrowia. Celem programu jest nie tylko przebadanie dużej grupy Lubuszan przez otorynolaryngologów pod kątem wspomnianych nowotworów, ale również propagowanie wiedzy na temat ich profilaktyki.

Czytaj więcej...

Ogólnopolskiego Stowarzyszenia NERKA serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do udziału w kampanii informacyjno-edukacyjnej na temat znaczenia naszych nerek dla zdrowia i życia oraz powszechności występowania ich chorób. Akcję wspierają m.in. pracownicy Klinicznego Oddziału Nefrologii i Stacji Dializ naszego Szpitala. Początek - 10 maja 2017 r., godz. 12.00, zielonogórski deptak, obok pomnika Bachusa.

Załączniki:
Pobierz plik (Program_na_10.05.2017r..doc)Program do pobrania[ ]427 kB
Czytaj więcej...

Informujemy, iż od 15 maja do 31 sierpnia br. punkt poboru laboratorium naszego Szpitala przy ul. Podgórnej będzie nieczynny w soboty. Pacjenci mogą się zgłaszać w dni robocze – od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-13.30.