(68) 32 96 200
sekretariat@szpital.zgora.pl
  

 

 

 

 

 

 

 

 

Przed nami
Święta Wielkiej Nocy.
Z tej okazji składam wszystkim Państwu
w imieniu własnym oraz współpracowników
najserdeczniejsze życzenia
zdrowych i rodzinnych świąt

w atmosferze domowego ciepła
                                                                  
                              dr Marek Działoszyński
                               Prezes Zarządu

Z przyjemnością informujemy, iż współpracę z naszym szpitalem rozpoczął kolejny wybitny specjalista – prof. UZ dr hab. n. med. Paweł Golusiński.  Profesor jest specjalistą otorynolaryngologii, a także chirurgiem głowy i szyi. To również nauczyciel akademicki związany nie tylko z Uniwersytetem Medycznym w Poznaniu, ale również z naszym Wydziałem Lekarskim i Nauk o Zdrowiu na Uniwersytecie Zielonogórskim, gdzie objął kierownictwo Katedry Otorynolaryngologii i Chirurgii Szczękowo-Twarzowej.

Czytaj więcej...

Z wielką radością i dumą informujemy, iż oficjalnie otworzyliśmy pierwszy i jedyny w województwie lubuskim Bank Mleka Kobiecego!!! A co najważniejsze, mamy już pierwsze honorowe dawczynie, które w krótkim czasie przekazały do banku blisko 10 litrów mleka! Od tygodnia podajemy ten wyjątkowy pokarm naszym malutkim pacjentom, których mamy same nie mogą karmić. Jak jest to ważne dla zdrowia najmłodszych, chyba nie trzeba nikogo przekonywać...

Czytaj więcej...

Kolejne ważne zmiany w naszym szpitalu! Od marca nowym kierownikiem naszego Klinicznego Oddziału Urologii jest lek. med. Andrzej Kaczmarek. Przyjechał do nas z gorzowskiego szpitala, gdzie przez ostatnie cztery lata kierował tamtejszym oddziałem urologicznym. Wcześniej pracował w szpitalach w Tomaszowie Mazowieckim i Bełchatowie. Ukończył Akademię Medyczną w Łodzi, jest chirurgiem i specjalistą urologiem. Stawia na rozwój urologii onkologicznej, we współpracy z onkologami i radioterapeutami.

Czytaj więcej...

Z okazji Święta Kobiet składamy wszystkim Paniom moc serdecznych życzeń. Zdrowia, pogody ducha, wytrwałości w realizacji codziennych zadań i niegasnącego zapału, a przede wszystkim ludzkiej życzliwości i zadowolenia z siebie. Życzymy, aby podejmowanym trudom zawsze towarzyszyły satysfakcja i uśmiech, a życie było pasmem sukcesów, spełnionych marzeń i radości.

                                Marek Działoszyński                            Antoni Ciach
                                    Prezes Zarządu                            Dyrektor ds. Lecznictwa